Specialista na prodej zdravotnických pomůcek - pobočka Ostrava

MEYRA ČR s.r.o. je významnou společností specializující se na dovoz a prodej kompenzačních pomůcek pro osoby s hendikepem a omezenou pohyblivostí.

Hledáte smysluplnou práci ve fungujícím dynamickém týmu? Posilujeme náš ostravský tým a hledáme kolegyni/kolegu na pozici:

 Pokud máte zájem o práci, která má smysl a kde budete pomáhat lidem zlepšovat jejich kvalitu života, pak je tato pozice právě pro vás!

Co vás čeká:

  • Odborné zaškolení v oblasti nabízených produktů.
  • Prezentace a prodej produktů z našeho portfolia.
  • Pomoc lidem s jejími zdravotními potřebami a zlepšení jejich kvality života.
  • Návštevy lékařů, terapeutů, distributorů a prodejen zdravotnických prostředků.
  • Samostatné plánování a realizace obchodních aktivit.
  • Různorodá a zodpovědná práce s dopadem na zdraví pacientů.

Co budete potřebovat:

  • Předchozí prodejní zkušenosti v oblasti zdravotnictví (velkou výhodou).
  • Zdravotnické vzdělání v oboru fyzioterapie, ergoterapie, ortotik-protetik, ošetřovatelství apod. (velkou výhodou).
  • Vynikajíci komunikační a prezentační dovednosti.
  • Samostatnost, efektivita a proaktivní přístup.
  • Chuť pomáhat lidem a nadšení pro obchod.
  • Základní znalost práce s PC (Microsoft 365 + interní systém firmy).
  • Aktivní řidičský průkaz sk. B s ochotou cestovat.

Nabízíme:

  • Zajímavé platové ohodnocení s vazbou na výsledky.
  • Mobilní telefon a notebook.
  • Možnost příspěvku na penzijní/životní připojištění nebo na DIP.
  • Stravenková karta s maximálním příspevkem od zaměstnavatele.
  • Školení a firemní akce.
  • Pravidelný měsíční příspěvek na kartu Benefit Plus.
  • Sick days.
  • Přátelský a podporujíci kolektiv.
  • Možnost práce v moderním a příjemném prostředí.

Nástup:

  • Nástup od 1. září 2024, případne dříve dle dohody.

V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis s motivačním dopisem k rukám pana Pavla Wanku, e-mail: pwanka@meyragroup.com

S potenciálními kandidáty se sejdeme osobně.

nahoru